coopernik

Myslíte si, že mé vize pro rok 2023 mají logický základ?

Prezidentem naší země se stane žena (vidím, ale ženu která s postupujícím rokem nakonec nebude ovládat zemi ani samu sebe)
Třesoucí se lesy (vypadající jako ty v severní americe), které následně zachvátí plameny
Rychle expandující válka (myslím si, že to není Evropa, je to oblast kde je horko a mnoho písku)
Obrovské přesuny lidí po Evropě. Nechápu to. Oni odcházejí kvůli pocitu hladu přitom procházejí kolem stromů s plody.
Čína nějaký velký vědecký objev. Něco s vodou. Nechápu to.

Odpovědi
led

Zjavne vychádzate zo súčasných médií.
1 – k akejsi politike médií zaoberajúcich sa tohtoročnou voľbou prezidenta/tky ČR sa nebudem vyjadrovať. Závisí to od súčasnej mediálnej bratovražednej vojny kandidátov a ich podporujúcimi médiami a „sponzormi“
2 – Prírodné katastrofy sa neustále opakujú
3 – vojna o moc v skutočnosti dnes je pokračovaním od bratovražedného sporu Kaina a Ábela. Vlastne nie, už od čias, keď ešte Zem ani nebola stvorená. Veď načo už vtedy mal Archanjel Gabriel svoj ohnivý meč, ak nie, aby chránil božiu moc…
4 – Je to len pokračovanie večného hľadania „Stojí pri vode, ale nevidí ju,“ Ako Tantalos mal na dosah všetko čo chcel, ale nedosiahol na to
5 – Čína, ale nielen Čína a India, ale aj mnohé donedávna zaznávané krajiny, ich priemysel sa rozvíja a skokom dosahujú vedecké objavy

Vedeckotechnický rozvoj nemožno zastaviť, nanajvýš ho čiastočne pomaliť.

zjentek

… Přičemž zabránit většině těchto katastrofických vizí pomůže jediné. Zvolení někoho s vojenskou průpravou za prezidenta naší vlasti. Všem šťastnou budoucnost! Děkuju.