Rokio

Myslíte si, že jednou skončím v pekle?

Budou mě tam pekelníci píchat vidlemi a budu se vařit v kotli?

Odpovědi
Drap

Pro sichr s tím raději počítej.

elkon

O tobě nepřemýšlím, byla by to ztráta času. Stačí že tu neustále otravuješ.

Disraeli

elkon, jdeš sám proti sobě. Odpověď más skoro u každé jeho otázky, takže se jím očividně hodně zabýváš a ztrácíš s ním tedy čas. ;)
Když Rokio napíše 1000+1 nesmyslných otázek a ty mu k nim napíšeš 1000+1 odpovědí o tom, jak tě to nezajímá (nebo něco podobného)… Nevidím v tom rozdíl. 🤣 A zjevně se jím hodně trápíš.