Rokio

Myslíte si, že dočasná sexuální abstinence, je zdraví prospěšná?

Pokud dospělý člověk dejte tomu nemá 1 měsíc sex, je pak v posteli výkonnější a lépe uspokojí svoji manželku? Dosáhne pak rychleji erekce a vydrží vzrušený déle? Je to i zdravé pro jeho pohlavní orgány?

Je občasná sexuální abstinence prospěšná pro sexuální výkonnost může?

Nejlepší odpověď
Arne1

ne.
Zdraví nejvíce prospívá pohyb na zdravém těle.

Další odpovědi
Vojta24

Ano, pokud ty budeš abstinovat, tak jiný muž dostaneprostor na dotyčné předvést svou zvýšenou výkonost. Takže ano.

Drap

Jsou to nesmysly, kde jsi na to přišel?

anonym

Ne to si nemyslím. Proč bych měl hladovět, nepít a nedýchat a ještě si namlouvat, že je to zdraví prospěšné ? 🙂 Se sexem je to stejné.

iceT

Ano, rychle dosáhne erekce, a ještě rychleji je pak hotov.

Kelt

Záleží na té dvojici, jestli mají oba abstinenci. Když nejsou spolu, tak to nemusí být podmínkou. Mimo to, je více žen než mužů. A uspokojení není jen fyzická záležitost.

anonym

Ačkoliv samozřejmě nevím jak je to v tvém případě, mluvím za sebe a rozhodně ti to nevnucuju. Uvažuj ale i tak, když netrénuješ, tvoje sportovní výsledky se tím vždy spíš zhorší než naopak.