JarekBlatny

Myslíte si, že Babiše nakonec ocení až historici?

Za Babiše chleba 30,– a koblihy zdarma pro voliče. Za Fialy bude již brzo bochnik chleba za 100,– a koblížky zdarma dostanou jen ti s ukrajinskym pa­sem.

Nejlepší odpověď
Kazatel

Babišova drahota, na to by se nemělo zapomínat, v jakém stavu nám předal zem. Toto dnes jsou následky jeho osmi let vládnutí a uplácení voličů.

Další odpovědi
Pepa25

Za Husáka byl chleba za 2,80 … Za 100 Kč chleba za současné vlády nebude. Opravdový průšvih je nárůst ceny chleba za Babiše z 25 na 30 Kč i když pro to nebyl důvod (kromě toho, že všem přidával a tak nastartoval inflaci).

tominko

Myslím si, že na Babiše budou příští generace vzpomínat podobně jako na Masaryka. Ten Fiala je už nyní politicky mrtvý. Podzim mu zlomí úplně vaz (nedostatek plynu plus nová varianta covidu) a možná Fiala prožije i svůj vlastní Majdan – jen s tím rozdílem, že občané nebudou žádat o vstup do EU, ale o vystoupení z EU. Uvidíme :)

hard work

Myslím, že spíše naopak Babiš upadne v zapomnění jako kdysi nějaký oligarcha a estébák, kterému se podařilo okouzlit dost lidí svým velkým šarmem a tvrdou pracovitostí, aby ho zvolili za premiéra.

_Bůh_

Já kupuju chleba za 29 Kč.
Babiš 90 % výdajů mimo covid dle NKÚ
Trestní stíhání na Babise i Schillerovou
Supr to je