jirka F

Můžu se už přiznat, odkud skutečně jsem, nebo je jistější to neprozradit?

Abych furt nepoužíval tam u nás.

Nejlepší odpověď
DoTazatel

Klidně to napiš, ale tím riskuješ, že si tě najdem… ;) :'D

Další odpovědi
Kelt

O několika lidech se to už ví, nebo oni to sami píšou a to schválně nebo nechtěně. Takže je to tvoje rozhodnutí.

Rokio

Nedoporučuji to veřejně zde oznamovat. Je to osobní údaj, který by mohl někdo zneužít.

Navíc Odpovědi.cz je anonymní poradna.

agentpv

a číslo kreditní karty bys mi neposlal – klidně i do SZ ? Díky.

Kepler

Pokud nebudeme znát tvé příjmení, nic tím neriskuješ.

elkon

Myslíš, že to někoho zajímá?

Arne1

Stačí uvést planetu, nemusíš do podrobností

mosoj

Buď si jistý, že již mnoho uživatelů to ví!! Oni totiž zde nedělají nic jiného než špehují!

antalastasa

A opravdu si Jířo myslíte, že to někoho zajímá?