Filipos120

Můžu někoho zažalovat po 20 letech?

Odpovědi
Pepa25

Ano, ale žalovaný téměř jistě namítne promlčení, a proto pokud v mezidobí nebyla promlčecí lhůta přerušena, žaloba nemá šanci na úspěch.

zvonisek

Můžete někoho zažalovat, otázkou však zůstává, zda se tím bude ještě někdo zabývat. Nevíme nic o potencionálním pachateli, ani o jaký trestný čin se mělo jednat. Je možné, že po této době je to již promlčené.

Kelt

Jo, měl jsi 6 roků, lezl jsi někomu do zahrady a ten 75 letý důchodce ti dal na zadek. Tak mu to chceš nyní vrátit.

Filipos120

Odpověď pro uživatele Kelt nevím co ti dává tu podivnou jistotu, že jde o můj případ a to co se stalo nevíš takže nevím co dává tu podivnou jistotu to hodnotit.