Řidič Roman

Může to být esenciální třes a nebo sociální fobie? a nebo obojí?

Dobrý den,chci se zeptat.Jednou se mi u babičky na návštěvě stalo,to že jsem se chtěl najíst polévky,ale najednou jsem mi začala třást ruka,ale pak jsem to nějak nepozoroval,pak se to ale,zhoršovalo i ve škole,a teď to nakonec dopadlo tak,že jsem musel přestat chodit do školy,protože jsem to kvůli těm rukám nedával,a teď se to zhoršilo na tolik,že když přijdu nikam do cizího prostředí,tak se mi začnou třást ruce a nebo když telefonuji a nebo když držím sklenici atd.Nechci kvůli tomu ani chodit nějak moc do společnosti,protože si furt představují,že se mi na ty ruce někdo dívá.A tak se chci zeptat,zda by to mohl být esenciální třes a nebo sociální fobie? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi
seraphico

Může a nemusí. To my přece nemůžeme vědět. Ale vědět to budou lékaři. Takže pokud chcete znát odpověď na svou otázku, nezbývá vám nic jiného, než takového lékaře navštívit.

Drap

To zde nikdo nedokáže bez vyšetření určit. V každém případě co nejdříve navštiv lékaře.

Smack

Navštív psychiatra.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

Řidič Roman

Děkuji moc za odpověď a radu