Lotr2008

Může geniální myšlenka napadnout pouze geniálního člověka?

Nebo může napadnout i člověka neosvíceného?

Odpovědi
paul1

Myslím, že kohokoliv, když na něj sestoupí múza.

elkon

Kohokoli i bez múzy.

zjentek

No tak předně ten geniální ví co s ní, zatímco ten hloupý jí jaksi degraduje, dříve než ji zhmotní- pokud vůbec (;

Filip84

Kohokoli, geniální věci jsou až frapantně prosté, většinou, a v tom je jejich genialita.

Ametyst

Nemusí. Může napadnout třeba i autistu. Záleží na tom, jak to vyhodnotí a ocení okolí. Třeba pracovní kolektiv, že.....

Randomčlověk

Ne… záleží jaký ten člověk je… geniální myšlenka pro hloupého může pro geniálního člověka znamenat nic.

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.