konopes1597

Pomůžete se slohem na téma Činy jsou silnější než slova?

co nejdřiv poprosim
--

mohu vás o něco poprosit o pomoc se slohem na téma činy jsou silnější než slova

Odpovědi
Mc Merkurion

… poprosit můžeš, ale vypracovat musíš sám, DÚ se zde neřeší, to je právě ten rozdíl mezi slovem a činem, čili skutečností …

Pepa25

Už zodpovězeno: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-by-mel-vypadat-sloh-uvaha-na-tema-ciny-jsou-mocnejsi-nez-slova
(toto téma není úplně originální, bylo prý u maturit v r. 2017 🙂

Gonfaloniér

A to máš ještě takové dobré téma… Na to snadno něco vymyslíš. Buď rád/a, že nemáš něco těžšího.
Na tohle není těžké něco napsat. Těch pár slov napíšeš. Nebuď líná/ý.