Kepler

Mohl by meldung tajného mimozemského drona vypadat takto? Co byste přidali?

  1. Lidé jsou nepochopitelní. Něco jiného říkají a dělají pravý opak.
  2. Nelze u nich předpokládat jakoukoliv logiku. Jejich jednání je stále prosáklé jakýmisi „emocemi“ (neidentifikováno).
  3. Zabíjejí se navzájem po miliónech v různých válkách a zárověň se snaží každého človíčka medicínsky zachránit.
  4. Vědomě ničí svou planetu a tajně doufají, že budou moci v budoucnu zničit i tu sousední ve své soustavě.
  5. S potěšením se intoxikují různými látkami, nejčastěji ethanolem. Varování: nepoužívejte současné biologické drony, několik jich už zahynulo, když se ocitli v oblaku zmíněné látky obklopující některé osoby.
  6. Pořád něco chtějí a nevědí co. A nepřestanou to chtít, dokud to nedostanou.
  7. Závěr a doporučení: tato pidlivizace je potenciální hrozbou pro celou Galaxii, možná i pro M 31 v Andromedě. Neprodleně zničit!

pravděpodobná vizáž aliendrona: https://pixaba­y.com/cs/mimo­zemsk%C3%A9-zelen%C3%A1-vesel%C3%BD-obli%C4%8Dej-29939/

Nejlepší odpověď
hapiky

Nejnebezpečnější na pozemšťanech je jejich snaha zabránit srážce Mléčné dráhy s Andromedou. Tuto fůzi ovšem už dlouho schvalují všechny nejvyspělejší civilizace v obou galaxiích.

Další odpovědi
independent

Ano, přesně tak, by ten meldung mohl vypadat.

ivzez

Ano, mohl(a).

aliendrone

Nu pagadí, ty „ománku“! ;) :D :D

EKSOT123

Myslím, že po této stránce by případní mimozemšťani na tom nebyli o moc líp než my. Tedy z pohledu křesťanství a s ohledem na to, že i v nebi část andělů pozbyla rozumu,…

Kepler

alien: ja nět zajac i nět omanek. Kuwa, azbuki tože nět. Ja uže zděs neskolko stovok lět, ty durak! I ty??