Hb

Máte zkušenosti s reklamací na alza.cz? Pokud ano, co jste reklamovali a jak reklamace proběhla?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano.
Reklamovala jsem Notebook Toshiba. Byl ještě v záruce.
Závada se opakovala 3× a nedala se odstranit.
Byla to baterie a už se nedal nikde koupit originál.
Peníze mi byly vráceny do 30 dnů.

Už mám třetí Toshibu jsem s touto značkou spokojená.
Vydrží velmi dlouho. Ten druhý jsem měla 9 let, ale
byla velká bouřka u nás ve vesnici a vyhořely téměř
všem televize a počítače i mě můj NB. Už nebyl v záruce.
Odešla celá základní deska. TV byla v záruce. Dali mi
novou. Tuto další Toshibu mám již s Windows 8.1 zatím
bez problému asi 3 roky :)

Další odpovědi
Gary Gatyx

Jsem na Alze pečenej vařenej,– spoustu věcí jsem vrace nebo reklamoval a byl problém jen tam, kde byla moje chyba.

Reklamaci můžete předpřipravit pro alzu už na jejich stránkách, takže na prodejně to jde potom rychleji. Obsluha zkontroluje obsah, napíše zprávu a přijme to do reklamace… 30 dní na to mají.cv

Roman71

Reklamoval jsem na Alza.cz mobilní telefon Zopo ZP720 z důvodu nafouklé baterie pod nerozebiratelným krytem a neschopnosti nabití na více než 70%. Telefon strávil přes třicet dní v záruční opravě, takže jsem si 31.den vybral jiný model a značku. V Alza.cz mi po doplacení rozdílu ceny nového telefonu ukončili reklamaci a šel jsem domu s úplně novým telefonem. Pohoda.

Judas

Mám zkušenost teď zrovna čerstvou, reklamoval jsem počítač Alza individual.
Vyřešení reklamace proběhlo během jednoho dne ale už skoro čtyři dny čekám na to kdy mi opravené PC dorazí domů. Nechápu proč to ještě neposlali. Několikrát jsem to už urgoval

Kepler

briketka: poděkování za zkušenost místo Hb, který si zřejmě myslí, že každá rada je zde samozřejmostí.