petka.s

Máte rádi maso?

Nejlepší odpověď
aliendrone

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QdTMmKiN­pg4

Další odpovědi
quentos

Mám, ale psí jsem ještě neměl, resp. o tom nevím (do čínských restaurací nechodím moc často, tam ho určitě zakomponovali)…

Kepler

Jistě, nejlepší je tatarák. Sado – maso ale nemusím.

nyjono

Co to je za morbidní otázku? v ČR.
V kategorii psi!!

Kryšpín

Polské

annas

Proč jste uvedla kategorii psi? Znáte psa, který by chodil na Odpovědi a reagoval na vaši otázku?

Haf, haf … pes není slepice, takže zrní mu nebude chutnat, ale určitě si dá maso.

--
Zamyslete se prosím na formulací svých otázek.

Tw!st

Miluji maso a jím ho každý den. Je velmi zdravé- má hodně bílkovin a třeba takové kuřecí, krůtí nebo ryby jsou skvělé do diety

yuko

Maso mi chutna, ale jim ho maximalne dvakrat tydne. Drive jsem jedla veprove, hovezi, kureci, kruti, slepici, kachni, husi, kralici, jehneci, skopove, kuzleci, ale ochutnala jsem i klokani ci maso z nutrie. Ted jim predevsim kureci a veprove maso a ryby. Nejak si nedovedu predstavit, ze bych nemohla jist maso. Bez uzenin to jde, protoze si staci precist, co vsechno v nich je navic krome masa a kolik procent masa obsahuji. Samozrejme k tomu vsem potrebuji zeleninu a ovoce.

Drap

mám

Rokio

Ano, mám rád maso. Nejraději mám kuřecí maso a maso rybí.

elkon

Jistě, maso obsahuje prvky, nezbytné pro lidské tělo.