Mr. Marek

Máte Facebook, nebo jste tento dřívější trend sociálních sítí dávno zavrhli?

Odpovědi
Kepler

Kdysi jsem jej vyzkoušel, ale brzy přestal používat.

Drap

Mám, ale vůbec nepoužívá, takže stejné jak bych ho neměl.

quentos

Mám, a jelikož jsem tam zakladatelem a správcem několika populárních skupin (počet členů v řádu desetitisíců), jen tak bych si ho zrušit ani nemohl :{D> naštěstí na něm netrávím denně hodiny a beru ho jen jako „dobrého sluhu“ – spolučlenství ve skupinách lidí se stejnými zájmy, komunikace se vzdálenými dobrými přáteli, „udržovací“ anglická konverzace s rodilými mluvčími přes FB Messenger…

Emefej

Nemám. Ještě jsem nepocítil nutkavou potřebu vyzkoušet tuto síť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.