zjentek

Máte doma kukačky?

Ty hodiny.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Budeš se asi divit, ale celkem často. 🙂 Totiž – ne svoje vlastní, ale na „opravu“/servis. To víš, dnešní hodinář si jen za blbou výměnu baterky v hodinkách (včetně tlakové zkoušky těsnosti) řekne litr a ani nemrkne. Na Prosexu nahoře v Blille chtěli prý rovnou 2 litry. No a víš jak – práce všeho druhu (s vyjímkou umění apod.), co bych neudělal za řízeček s brkaší a domácí kys. okurčičkou včetně rajčatového salátu. Sousedky mne doslova MILUJÍ a lezou za mnou s kdečím od vysavačů až po mlýnky na maso nebo mixéry (já to mám jako relax, prostě mě to baví, no).

Teď jsem se rozjel a začal psát ódy na důmyslný um a tvůrčí schopnosti inženýrů/hodinářů minulosti, takže výmaz, stejně by to málokomu něco řeklo. Prostě krása, tyhle cajky. 😁

Další odpovědi
da ny

Nemám
Hodiny, ani cizí děti 😉

elkon

Pro tebe nepodstatná věc, jestli má někdo něco doma. To jsi už takový zoufalec, že nemáš jinou činnost, než zjišťovat hlouposti?

paul1

Kukačky ne, ale máme nástěnné bicí hodiny, památka na manželčiny rodiče. Jsou funkční, ale nenatahujeme je, máme je v ložnici a to tikání nám vadí. Předtím byly v jídelně, ale tikání bylo slyšet v noci do ložnice i tak. No a když jsme měli spuštěno
i bití, to bylo slyšet až na ulici. 🙂

Drap

Už ne

zjentek

Elkon, zjišťovat hraje prim v mém životě.

Tak máš? Nemáš? Nebo snad nevíš? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️