Hufnágl

Mám poděkovat člověku, který mi odstranil příspěvek, ve kterém se píše o Michalu Kolesovi?

Držel jsem se:
Opakující se otázka, která je již v archivu není porušením pravidel.

Opakující se otázky jednoho uživatele jsou porušením pravidel.

Opakující se otázky záměrně vkládané uživatelem za účelem “tapetování” jsou porušením pravidel.

„Jednoduše, ptejte se a chovejte se slušně a rozumně.“

Chováte se tak, jak zní poslední věta v uvozovkách?
--

Mám poděkovat člověku, který mi odstranil příspěvek, ve kterém se pojednává o Michalu Kolesovi?

Citujete kodex, ale opravdu se jim vždy řídíte?

Nejlepší odpověď
Vojta24

Že váháš - patří mu dík

Jestli ty si tak trochu nepleteš dotaz a příspěvek; tohle není tvůj osobní blogýsek abys to tu tapetoval donekonečna svými dojmy ledabyle kamuflovanými za otázky.

Vnímáš vůbec ten rozdíl ? Ty do těch svých tak zvaných „příspěvků“ jen uměle naroubuješ otazník (viz třeba tady „Mám poděkovat ?“), aby to jakože formálně otázka byla, ale jinak tu jen tapetuješ vlastní dojmy.

Možná si to neuvědomuješ, ale číst ty tvoje výplody je občas utrpení. Ačkoliv tedy nemám rank na jakékoliv moderování, lidé jako ty si ten pečlivý smeták vymetající pavučiny z koutů serveru zaslouží.

I tahle otázka, kterou si položil je naprosto o ničem. Jen tu škemráš abysme tě politovali, když ti někdo nabacal, myslíš že to tu opravdu někoho zajímá ? Máš pocit, že to sem patří ?

Další odpovědi
annas

jiná odpověď....

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=lMichal%20Ko­lesa%20

Na váš dotaz jsem reagovala, že se otázka opakuje, mnohokrát, není na závadu, tudíž ti, kdo Kolesu znali, vědí, že je slavný. Stal se hrdinou jednoho dramatu.

https://blog.sez­nam.cz/2013/12/­seznamcz-a-studio-ypsilon-uvadeji-divadelni/

Ale překvapilo mě, že jste zde teprve krátce a našel jste o něm informace. jJak mohu někoho hledat, když o něm nic nevím a neznám příjmení. .

anonym

Tady to je normální, že se poděkuje