Uona

Mám ji smazat z přátel na Facebooku?

Myslim pritelkyni, ktera me ignoruje a vymlouva se, ze ma moc prace a nema cas odepsat a napsat, trva to 3 tejdny. Pry to je tim, ze je utahana a a potvrdila me to i jeji dcera.

Jinak je to vztah na dalku a s tema mam zkusenosti, jde fungovat vztah.

Mam ji smazat z pratel na Facebooku?

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

To by bylo celkem hnusné. Ale dělej, jak chceš, my to za tebe přece nebudeme rozhodovat, protože se jedná o tvůj život, tvůj vztah, tvá rozhodnutí.
Uvědom si, že si to zakládáš všechno na předsudcích (nepotvrzených odhadech). Může to být pravda, že tě skutečně ignoruje, že s tebou nechce být, ALE taky vůbec nemusí. Proč se nezkusíš tam zajet a „omrknout“ situaci. Zjistit, jak na tom je a jak na to vlastně oba jste.
Co tak být upřímný, a jít na věc přímo.

Nedávno psali o ghostingu – nejhorší formě rozchodu, která spočívá na tom, že toho druhého zkrátka zcela najednou smažeš a ignoruješ. Podle mě je to dětinské. Tak řeší problémy děti, které trucují.
https://www.pro­zeny.cz/clanek/ghos­ting-kdo-se-takhle-nejcasteji-rozchazi-66965#dop_ab_­variant=0&dop_req_­id=IkET49c2mGO-202009271234&­dop_source_zo­ne_name=proze­ny.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=1&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Další odpovědi
Malvína

Kdyby se dnes Facebook tolik neřešil, vztahy by byly o mnoho lepší. Jestli si myslíš, že ji takovou ptákovinou, jako je vymazání z FB, vytrestáš, jsi na omylu. Budeš vypadat jak blbec ty.

Vztah na dálku holt má svá úskalí, nemůžeš komunikovat z očí do očí, což je vždy výhodou. Pokud ti tvrdí, že čas nemá, tak jí věř. Ne každý je nonstop na telefonu a chce si denně volat a psát. Z tvé otázky na mě působíš dojmem, že na ni jen tlačíš a nedáváš jí prostor. To se pak nemůžeš divit, že tím tuplem se už neozve. Trošku svobody i v tom vztahu na dálku by to chtělo. Až bude v klidu, ozve se. Pokud ne, tak za to ani nestála, protože s tebou nedokáže jednat fér.

Emefej

Do který chodíš třídy?

elkon

Facebook nic neznamená, jestli ho někdo používá, nebo ne, je úplně jedno. Naopak, kdo tam nic nedává, má klid a nemusí mít strach ze zneužití čehokoli.