Savier

Má hodinový manžel často sex s klientkami?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Koukám, že to začínáš brát vážně. 😁 Jak to vlastně dopadlo s michalou? Máte už společný termín? 😃

Jinak bych řekl, že hodinového manžela si pozveš na jiné věci, než je sex. To bys musel tu babu hodně okouzlit. Navíc tipuju, že klientkami jsou často seniorky, takže nevím, zda je z tvé strany o to ještě zájem… 😅

Další odpovědi
Drap

Ne.

elkon

Trošku jsi mimo mísu. Hodinový manžel je řemeslník. Ale pokud je klientem žena, která je „veselá“ v rozkroku, může se stát cokoli. Ten řemeslník by ale měl odolat, mohl by se dostat do problémů.

da ny

On má jiné starosti a náplň práce, za kterou bere peníze 😉

zjentek

HODINOVÝ???!!! TVL tak to bych nedal! ❌

Rafaelo111

Na sex na hodinu si nějakou najdeš aniž bys ji něco nabízel/doma něco opravoval

Savier

Tonda Káňa: Co je doma, to se počítá. Děkuji.

Tonda Káňa

Neni zač! 😀👍