ivzez

Lze nějak přimět uživatele, který opakovaně vkládá rasisticky motivované otázky, aby tak nečinil?

_________

Doplňuji:

Překvapuje mne, kolik jsem tu měla restů, myslela jsem, že jich bude méně (že otázky, u kterých jsem zapomněla na nominaci, uzavřel admin). Ale pokud ještě jsou některé otevřené, alespoň mohu poděkovat a uzavřít nominací.

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě těžko. Všechno souvisí s morálními vlastnostmi, zřejmě i anonymitou, za níž se mnozí skrývají.

Navíc vždy je špatný ten, kdo chce dodržovat pravidla atd. Netýká se to jen takto zaměřených dotazů.

Nemusím mít všechny jedince v lásce, ale platí „všeho s mírou“. Neberu to jako frázi. Přece platí, kde končí svoboda jednoho, začíná svoboda druhého. Nečiň jinému, co nechceš sám.

Ale připouštím, že mnozí Romové jsou nepřizpůsobiví a asociální. Tak jsem je bohužel vychovali. Urážkami je nezměníme. „Zlo“ je možné pojmenovat, ale horší je mu zabránit. a napravit.

Beru je jako lidi, kteří nefungují tak, jak by měli atd Jsou to většinou lidé, kteří neumí žít spořádaně. Kde se stala chyba?

RJozhodující slovo má admin.

Další odpovědi
led

"Porušení Kodexu uživatele může vést až k okamžitému zablokování uživatelského přístupu bez předchozího upozornění.
Odpovědi.cz není místem pro ventilování osobních frustrací nebo chvastounství. Jsme komunita lidí s rozdílnými názory, zkušenostmi a původem. Respektujte proto prosím ostatní a zdržte se popuzujících nebo nenávistných komentářů… Není povoleno uvádět cokoliv, co je v rozporu s platnými zákony… " Sem patria aj príspevky s rasistickým motívom.

1 – Nebojte sa verejne! upozorniť v odpovedi, že autor otázky svojim príspevkom porušuje pravidlá tejto stránky
2 – Nebojte sa nahlásiť závadnú otázku administrátorovi. Zalatí a strieborní užívatelia nahlásením závadný príspevok skryjú až do rozhodnutia admina.
„Komunita spoléhá na hlášení závadného obsahu a hodnocení uživatelů, proto nezneužívejte tyto funkce k poškození jiných uživatelů nebo k vlastnímu prospěchu.“
PS.
citáty sú z Kodexu užívateľa: https://www.od­povedi.cz/kodex

Priznajme si,
koľko užívateľov reagovalo na rasovo, alebo inak úrážlivý príspevok, v zmysle Kodexu užívateľa, pokiaľ sa ich to priamo nedotýkalo?
Spočítam ich na prstoch dvoch rúk…

Drap

Lze mu ji skrýt, nebo nahlásit adminovi.

Smackdown

Tak ať to napíše šikovně, a ne napřímo, jde to i vyčuraně, příklad Daniela Landy, nic proti němu, poslouchám ho.

mzm

Když to lidi vidí u nejvyšších představitelů státu, kterým to nejen prochází, ale díky tomu jsou tam, kde jsou, musí to být přece OK! Pak se není čemu divit.

ivzez

@Smackdown: On/a se snaží ty otázky psát „na hraně“, možná
se domnívá, že to neprohlédneme, ale je jasné, oč mu jde.

Škoda, že jste neodpověděl na mou otázku,
ale snažíte se naopak poradit rasistovi.

Západ

potrefená husa se vždy ozve

ivzez

Máte pravdu,
škoda, že jste nevydržel mlčet, že?