Lákalo vás někdy, čistit si zuby čokoládou / čokoládovou pastou? Myslíte, že to má stejný efekt jako u klasických past?

https://cokola­dy.heureka.cz/fi­kar-cokoladova-zubni-pasta-chocodent-25-g/
čokoládová zubní pasta

Nejlepší odpověď
marci1

Prozatím mě to nelákalo. Trošku zvláštní mi připadá i bělicí černá pasta z uhlí nebo zeleného čaje. Stejný efekt, to nevím. 🙂
https://zubni-pasty.heureka­.cz/ecodenta-zubni-pasta-belici-cerna-100-ml/

Další odpovědi
Gonfaloniér

Já si „čistívám“ zuby i obyčejnou čokoládou… A to tak, že sním na večer třeba margotku a pak už si zuby nevyčistím, protože se mi nechce.

Marci: tu si kupuji pravidelně, kvalitní zubní pasta, úplně normální.
Existuje i bělící černý prášek na zuby, taky úplně normální. Nic na tom není, jen je to černé.

Kepler

Tak to by mně v životě nenapadlo. Je to víc čokoláda, než zubní pasta. Pro děti možná lákavé. Vzhledem k obsahu cukru a dalších výživových ingrediencí bych řekl, že víc škodí, než čistí.

zjentek

Gonfaloniér, já to dělám zrovna tak. (;(;(;

anonym

marci1: Tak to je pecka, co se ještě nevymyslí. 🙂

marci1

Pravděpodobně to účinkuje, ale čistit si svoje bílé zoubky černou bělicí pastou pro mě představuje pocit, že mi zuby zešednou. I po červeném víně si musím hned zuby vyčistit a hned se cítím líp. 🙂

anonym

Jsem konzerva, dávám přednost klasickým pastám, ale zaujaly mě tyto produkty 🙂

annas

Nedávno jsem si koupila černou pastu, je příjemná, opravdu bělí zuby.

Občas si čistím zuby žlutou kurkumu. Sice zašpiní se umyvadlo, i když se nezdá, zuby jsou bělejší.

Nejtěžší je vždy něco vyzkoušet poprvé.