zjentek

Který ze způsobů přenosu dat mezi dvěma externími HDD 1TB USB disky bude rychlejší?

Jde o cca 300 GB materiálu.

Nejlepší odpověď
anonym

Z disku A přenést přímo na disk B prostřednictvím PC

zrychlit to můžeš snad jen tak, že koupíš co možná nejrychlejší nový disk.

Dnes tedy optimálně nějaký M.2 SSD, který dosahuje velmi vysokých rychlostí zápisu v řádu několika GB/s. Rychlost zápisu, ale tak jako tak bude při přesunu omezena rychlostí čtení z disku starého.

Další odpovědi
elkon

Z disku A přenést přímo na disk B prostřednictvím PC

Je to nejjednodušší.

Vojta24

Z disku A přenést přímo na disk B prostřednictvím PC

O třetí variantě ani neuvažuj, narušením hermeticky uzavřeného prostředí uvnitř disku bys jej nenávratně zničil. Varianta B je úplně zbytečná komplikace.