plebs

Který president měl největší zásluhu a pochopení pro obyčejné lidi?

V. Klaus, V. Havel, L. Svoboda, E. Beneš, T.G. Masaryk, A. Novotný, A. Zápotocký, G. Husák, K. Gottwald, M. Zeman, E. Hácha

Nejlepší odpověď
quentos

„Nejlepší zásluha“ je nesmysl.
Ani „mít největší zásluhu“ nedává smysl, když nenapíšeš o co.

Další odpovědi
Kelt

Nemůžeš srovnávat. Každý žil v jiné době a každý chodil mezi lidi, asi předem vybrané. A našli se spokojení i nespokojení.

JežíšKristus

Ústavní delikvent Zeman se vždy choval jak debil, aby jej lidé měli v oblibě. To, že má zcela odlišný životní standard, již lidé nevidí.

dubraro

Traduje se, že A. Zápotocký.

paul1

Podle mne postupně asi tak:
T.G.Masaryk, L.Svoboda, V.Havel, E.Beneš, pořadí pro ostatní – těžko říct.

Ametyst

Donald Trump.

plebs

Ametyst většina v EU nadává na D. Trumpa, ovšem započal stahovat armádu z Afganistánu a vše komentoval. Mohli jsme odejít s hrdosti a zachráněnými životy, vládnou nám idioti.
I když žádného president USA nelze hodnotit jako presidenta míru, od roku 1776 se USA zapojila do 222 válek.