Mr. Marek

Kterou školní známku byste dali dosluhujícímu prezidentovi USA Donaldu Trumpovi?

Kterou známku byste dali dosluhujícímu prezidentovi USA Donaldu Trumpovi?
Kritéria:

  • ekonomická politika
  • bezpečnostní politika
  • zahraniční politika
  • vystupování na veřejnosti
  • plnění slibů a programu
  • reprezentace země

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/04/20/22/56/do­nald-j-trump-1342298_960_720.png

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
paul1

Jiná možnost!

Já mám z Bidena o mnoho lepší dojem než z Trumpa.

Další odpovědi
janisj

Jiná možnost!

Nechci hodnotit, protože to můžou objektivně zhodnotit až příští generace, ale dovolím si odhadnout, že Biden bude jeden z nejhorších prezidentů v historii USA

anonym

Jiná možnost!

Tady nejsme ve škole ani u výslechu.

da ny

Jiná možnost!

Jsem odkázaná na informace a podání, zejména českých médií.
Nepřísluší mi někoho hodnotit.
Nemám touhu známkovat práci/jednání cizího prezidenta.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Zdroj: Pixabay.com

Mr. Marek

ten který je: Smyslem demokracie je kriticky hodnotit politické představitele, proto Váš komentář nechápu. Ani jste nemusel reagovat, pokud se Vám otázka nelíbí.