Marty Koller

Které z těchto povolání je to nejlepší? Co se vám zdá hezké?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Zedník

Aranžér doufám není reálná profese, vojákem bych nebyl z morálních důvodů, thai boxer je asi celkem fajn, ale úplně nic moc nečiní pro společnost. Zedník je dnes placen zlatem a ještě si může na konci dne říct: Tohle jsem dnes udělal. Řada profesí si nemůže ukázat na výsledek své práce a to poté vede k vyhoření. Zedník je také často na čerstvém vzduchu a na sluníčku.

Další odpovědi
seraphico

Zedník

Rokio

Profesionální voják

Pokud bych byl voják pracující v kanceláři a byl minimálně poddůstojník (desátník a výše).

Super guy

Profesionální voják

Stoprocentně voják, zažiješ spoustu zajímavých zážitků, vyděláš si slušné peníze, můžeš jet do zahraniční mise, můžeš do konce života dostávat výsluhu, když tam vydržíš deset let a více atd… Prostě super.

paul1

Zedník

Asi zedník, tady mám i hodně praxe, stavěl jsem garáž a chatu, víceméně svépomocně. I teď na baráku je třeba semo tamo něco opravit.

dubraro

Aranžér

Aranžér. Na práci vojáka, boxera a zedníka toho moc hezkého nevidím.