JežíšKristus

c) pfizer

Pfizer/BioNTech. Je na RNA modelu, obsahuje jen proteiny, vlastní covid neobsahuje. Takže kompletně bezpečná. Můj známý dostal 2 vakcíny Pfizeru, a potom se nakazil covidem :—-) ale ten průběh měl slabý, tak asi ten Pfizer k něčemu bude.

Další odpovědi
Pepa25

f) jiná odpověď

Všem, které jsou někde schválené a používají se.
Hezky to řekl včera Koubský z Deníku N: pokud bych měl měl zítra dostat nějakou vakcínu, beru jakoukoliv. Nejlepší jsou asi Pfizer a Biontech. Sputnik není špatná vakcína, ale Rusko ji používá k prosazení svých zájmů (patrně úmyslně pozdrželo žádost u EMA, aby mohlo individuálně tlačit na některé státy (Maďarsko, Slovensko, Bulharsko)

Emefej

f) jiná odpověď

Nejsem odborník, nedovedu to posoudit. Důveřuji stejně všem schváleným vakcínám.

Nassin

d) důvěřuji jiné vakcíně

Sputniku V

elkon

f) jiná odpověď

Zatím nevím: https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/devet-koronavirovych-vakcin-v-prehlednem-srovnani/r~7955250­e81ad11eba22a­ac1f6b220ee8/?ut­m_source=volnyH­P&utm_medium=dy­namicleadbox&ut­m_content=d1-sport&utm_ter­m=position-0&utm_campaig­n=Aktualne%20

Midoc

f) jiná odpověď

Nedůvěřují vakcíně vyrobenou firmou Astra Zeneca byla vyrobena za pomoci viru opičí rýmy.

Kepler

c) pfizer

mosoj

f) jiná odpověď

100% Sputnik V, i kdybych si ho měl koupit! Škoda že náš závod na výrobu vakcín patří Amíkům NOVAVAX!!!

Hlada

f) jiná odpověď

Otázka je mimo realitu, protože není možnost se nechat očkovat, natož si vybírat čím. Za sebe beru cokoli co nejdřív, protože virus se už šíří naprosto nekontrolovaně a případné nežádoucí účinky považuju za zanedbatelné oproti možným následkům virózy, kterou nepochybně budou muset všichni neočkovaní prodělat.

Jiří Bohumil

f) jiná odpověď

Vzhledem k tomu, že nemáš stejně na výběr, budu brát co dají až na mně přijde řada. Registrace už víc jak 14 dní, ale stále ve „frontě“ a vakcína není (prý).

Prostě já...

f) jiná odpověď

paul1

c) pfizer

Sputnik ne, není odborně vyzkoušený, tedy až potom. AstraZeneca také moc ne, až se vysvětlí problémy, tedy také až potom. Johnson&Johnson ano. Moderna ano.

Drap

f) jiná odpověď

Nejvíce důvěřuji jiné, zde neuvedené vakcíně.

Mirek Darvas

e) žádné s uvedených

moníčeččík

d) důvěřuji jiné vakcíně

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Nedůvěřuji Deníku N a jeho čtenářům.

quentos

Žádné Z (!!!) uvedených. Říkám to pořád, nedělej ty ankety, když neumíš česky… bije to do očí…