Kepler

Které osoby nebo instituce potřebujete nejvíc?

Nejlepší odpověď
dudu

jiná odpověď

Z osob kvůli své nepraktičnosti manželku a z úřadů pak MPSV kvůli penzi.

Další odpovědi
annas

jiná odpověď

Protože se léčím alternativní medicínou, tedy preferuji lékaře, případně terapeuta. Kupuji různé bylinkové extrakty a další produkty, takže i zdravou výžřivu. .

.

Eduart

finanční poradce

Tak v podstatě nikoho z nich nepotřebuju ale ze všech nejmíň finanční poradce,protože stejně žádný finance nemam.

aliendrone

jiná odpověď

Jasně že lékaře, ale ne toho „alternativního“. ;) :D :D

led

jiná odpověď

To zjistím, až je budu potřebovat.
Teď radši žadnou z vaší ponuky.
Lékaře ani alternatívního, ani řádneho zatím nepoužívám, mám jenom MUDr.Přírodu.
finačního poradce, nač? mám 3 groše – jeden na jídlo, jeden pro děti a jeden až bude třeba
pojišťovny – když mne bolí klouby pomůže příroda, bylinky, oheň, slyšeli jste někdy o vyhoření zemljanky?
bytové architekty – svou jámu si projektuji sama
prodejce zdravé výživy – les a louka dají skutečně tú najzdravší výživu a k tomu slunce, co chcete víc.

ivzez

jiná odpověď

Ani jednoho z uvedených.

dubraro

jiná odpověď

Z těch uvedených žádné.
Občas doktora, klasického.

briketka10

jiná odpověď

OSSZ lékaře a své přátele.

nyjono

Eduart, když potřebuješ finančního poradce nejmíň, proč hlasuješ, že ho potřebuješ nejvíc?