Hmm

Koupil jsem v obchodé housku, a když jsem ji rozkrojil, měla v sobě díru. Nevíte, jak ji dobře namazat?

Jak namazat housku s dírou? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

Tu bych nemazal, šel bych ji reklamovat.

Další odpovědi
Kepler

Podle rozměrů té díry. Buď tam strčit prst a namazat všechno, prst pak vyndat a olíznout. Nebo tam vrazit něco jiného a o olíznutí požádat partnerku.

mosoj

Ty nevíš jak se maže díra?

annas

Určitě neznáte staré české přísloví: přece díra nedíra, furt se natírá.. Význam slova natírat je stejný jako namazat. Určitě si poradíte.

Edison

Kolem díry, neasi…

Edison

Tyjo.. Keplere… dobrý.. skoro… Ale co když si to bude chtít/muset olízat sám?? 😁

Kepler

No, když bude mít ten vecajk krátký, nebo se tak neohne přes svůj airbag, tak má smůlu.