Rokio

Kolik vyděláte satoshi za den (otázka pro kryptoměnové nadšence)?

Já vydělám přibližně 500 satoshi za den. Někdy je to i víc. Faucety už moc často nepoužívám. Uvědomil jsem si díky vám, že je to hloupost, ale stále jsem trochu závislý. Mé příjmy této kryptoměny pochází hlavně z výnosového procenta u některých mých bitcoinových peněženek.

Kdo má zájem, napíšu mu je do pošty. Jedná se buďto o faucety s bitcoinovou adresou nebo lepší bitcoinové peněženky s mnoha funkcemi.

Jak jste na tom vy? Je jedno, o který se jedná druh příjmu v satoshi.

Předem vám děkuji za odpovědi a přeji vám dobrou noc, až půjdete na kutě.

Nejlepší odpověď
ElonMusk

nemám příjem v satoshi

Faucety mi připadají jako ztráta času, ale to nejspíše víte, jak sám píšete.
Bitcoin jako aktivum vhodné pro investice jsem používal zejména když měl hodnotu okolo $700/BTC. V té době byla volatilita taková, že se dalo velice dobře předpovědět zda nastane pokles či růst, změny v kurzu byly pomalé, šlo se jim výborně přizpůsobovat a na bitcoinu vydělat. Dnes tomu už tak není. Bitcoin se dnes pohybuje mezi $8000–10000/BTC, pohybuje se velmi pomalu a % změna není zajímavá. Tudíž jsem jej jako investor opustil. Úrok 4.5% na spořicím účtu u Blockchain Wallet je jistě zajímavý, ale finance jsem se raději rozhodl investovat jinde.
Bitcoin ale i nadále používám k anonymnímu převodu financí, v kombinaci s převodem do Monera (bitcoin sám o sobě není anonymní, jak se často tvrdí, naopak je velmi transparentní a transakce jiné osoby si lze dohledat). V praxi tedy převádím peníze způsobem bankovní účet – BTC – Monero – Monero – BTC – bankovní účet. Za použití VPN a blokátoru trackerů je takový převod financí nezjistitelný vládou/krypto­nadšenci/faktic­ky kýmkoliv.

Další odpovědi
mari marion

nemám příjem v satoshi

Malvína

nemám příjem v satoshi

.