Kryšpín

Kolik stojí letová hodina Gripenů a kolik F 35?

Údaje se různí četl jsem Gripen 4,5 tis. dolarů, dále u F 35 let. hod. 5 tis. dolarů na dalším celková cena 150 mil. dolarů za jeden letoun F 35 provozu.
Nemohu se v tom orientovat s ohledem na případný levný nákup za sto miliard F 35 což zajišťuje madam Černochová.

Odpovědi
Themeansar

Spíše je třeba se ptát kdo zaplatí to, že společnost plýtvá penězi na zbytečnosti? Je to celé o tom, co milujeme, a tak do toho investujeme, vládnou nám amatéři, a proto máme blbou náladu už mnoho tisíciletí.

Kryšpín

Themeansar potřebujeme stíhačky rovněž zaučení budou provádět Amíci a na letištích budou také Ami poradci.

Pepa25

Themeansar: provozování vzdušné obrany státu jsou zbytečnosti?