Rokio

Kolik peněz máte na spořicím účtu? Máte dostatečnou rezervu, pokud byste zažili výpadek příjmu?

Nejlepší odpověď
Drap

Nechci odpovědět. Je to moje soukromá věc. Nikomu do toho nic není.

. Neni slušné se na takové věci ani vyptávat a ani odpovídat.

Další odpovědi
paul1

Nemám spořicí účet.

Peníze ukládáme na účty s lepším zhodnocením.

Tomáš1234

Nechci odpovědět. Je to moje soukromá věc. Nikomu do toho nic není.

Dochy

Nechci odpovědět. Je to moje soukromá věc. Nikomu do toho nic není.

Informace o financích jsou vážně dost osobní.
Obvykle mívám na účtech dostatečnou rezervu, teď jsem v období, kdy sice mám rezervu, ale pro další investice do bydlení budu muset splašit nějakou krátkodobou půjčku.

cappuccino

Nechci odpovědět. Je to moje soukromá věc. Nikomu do toho nic není.

Otazka je myslena vazne??

Alesh

@paul1: poraď, kam to mám dát? Kolik % ti to dává?

Tomáš1234

@paul1 Teď je ale na spořících účtech sazba kolem 6%, což je téměř na úrovni historického výnosu akciového trhu. Jinými slovy, v současné době je jedno, jestli máš peníze v akciích nebo na spořáku :)