Rokio

Kolik jste dnes v práci pracovali hodin?

Nejlepší odpověď
Kepler

jiná odpověď

Zatím jsem si udělal kafe, šel se podívat do poštovní schránky jestli už nepřišlo něco z důchodového pojištění a sousedce nahodil pojistku. Jsem z toho tak unavený, že si půjdu na chvíli lehnout.

Další odpovědi
Viktorie II.

jiná odpověď

Ještě pracují, a kdy skončím, (nevím jestli můžu napsat) je ve hvězdách.

_Bůh_

jiná odpověď

Dnes jsem si vyřídil ráno nějaké pracovní věci, což trvalo asi dvě hodiny, jinak relax 😎

Malvína

Dnes jsem nebyl v práci.

jirka F

Dnes jsem nebyl v práci.

marci1

jiná odpověď

0, ale popeláři ráno byli v práci a řekli mi vtip:
Popeláři odvážejí kontejner. Blíží se stará Procházková s odpadkovým košem a volá: „Doufám, že nejdu pozdě?“
„Ale kdepak, naskočte si!“ 🙂

Drap

jiná odpověď

Už mám šest odpracováno a pracuji dál.

quentos

do 3 hodin

Dvě vyučovací hodiny, tedy dohromady 1,5 h. Tento týden jsou v tomto regionu prázdniny, tak je toho pomálu.