Kolik hektolitrů alkoholu vydrží průměrně játra, než to vzdají?

Nejlepší odpověď
Drap

Každá játra jsou jiná. Z toho tedy plyne, že u každých bude i jiné množství. Někdy to dokonce játra vzdají i u abstinenta.

Další odpovědi
Kepler

Je to hodně individuální, ale v každém případě vydrží až do smrti. Jak říkal pan Pešek: Již od mládí pravidelně piji pampeliškové víno. Srdce jako zvon a játra jako kámen!

Roman71

Hodně záleží na odolnosti a životosprávě každého jedince. Těžko říct globálně, kolik hektolitrů dokáže člověka porazit. Odolnost organismu je u každého jiná.