CTTON

Kolik firmu stojí poslat jeden email?

Dá se to nějak spočítat?

Odpovědi
anonym

Já myslím, že tolik, kolik tebe = 0 korun. Pokud má tu někdo jiné informace, jsem zvědavý. Mluvíme-li přímo o této službě, která je ovšem podmíněna jinými náklady.

nyjono

To je různý.
Kolik času to zabere? Kolik se platí tomu, kdo maily posílá?
Pár halířů za poměrnou část za připojení.

Zvidatel

Není email náhodó zadarmo? Jedno jestli to posílá firma nebo jedinec.

CTTON

Takže náklady jsou nulové, rodiče mě učili že nic není zadarmo.

anonym

To máš sice pravdu, ale přeci za registraci e-mail schránky a následné posílání mailů zpoplatněno není?

Fijatko

On tím asi myslí to, kolik to stojí provozovatele toho serveru kde žen email běží.

quentos

… ale čárku před „že“ tě nenaučili.
Není to náhodou v rámci poplatku za internet?

anonym

quentos: Přesně tak.

Zvidatel

To je všechno pravda. A ono skutečně není nic zadarmo, za všechno se nějak platí, i když třeba ne penězi. Firma samozřejmě musí být zapsána, musí mít nějaké registrace, platí nějaké poplatky.
Ale poslat email nestojí firmu nic. A ptá se kolik stojí poslat JEDEN email. Když pomineme nějakou „spotřebu“ elektřiny, internetu, tak nic. Pak je ejdno jestli email odesílá jednotlivec nebo zaregistrovaná firma. Emailů si může poslat kolik chce.

Edison

Není to pravda. Pořád žijete v tom, že jsou používány nějaký freemajlový služby. Firmy to tak ale nedělaj. Platěj si domény a webový prostory jejichž součástí jsou majlový služby. Takže není pravdou, že to je zadarmo.

anonym

Zvidatel: Jen technická otázka, proč své odpovědi píšeš pouze do diskuzí? Tuším, otázka limitu?

Zvidatel

Protože mám za den asi tak 5 odpovědí které můžu napsat, 5 otázek i odpovědi ostatních, které můžu ohodnotit. Nevím jaký je ten limit, ale vysoký nebude.

anonym

Jo, je to tak. Však statut registrovaného budeš mít už jen chvilku.

Zvidatel

To by mě to tu muselo bavit. Je tu nůda.
Mně na tom ani nesejde, jestli píšu do odpovědí nebo do diskuzí. Anebo komu dám bod, já spíš jen vracím, aby se neřeklo, jinak mě nějaké bodování nijak nezajímá. Někteří si tu na tom možná honí ego a snaží se vykompenozvat své komplexy.
Když se jim nedaří v životě, tak se jim musí dařit tady. Takhle to vidím.

anonym

Tak role sociálních sítí je na dlouhou diskuzi. Původně jsem si to založil pro kontakt v této složité situaci. Myslel jsem si, že s postupem rozvolňování moje přítomnost prořídne, ale sem tam jsou tu zajímavé otázky a příspěvky, že tu jsem.

Zvidatel

Sem tam. právě :D

anonym

Ještě jsem na německé platformě (gutefrage.net, kde je dost zajímavých otázek a diskuzí), nevýhoda je, že jsou tam korektnější. Třeba zde na Odpovědích jsem dal otázku spojitost Macron a makronky a úplně v pohodě :), na gf mi to smazali z důvodu ,,zesměšnění", což je nesmysl :)