CTTON

Kolik by člověka stala taková vražda?

která vypadá jako nehoda, a jaká je pravděpodobnost dopadení pravého objednavatele „vraždy“, lze takovou vraždu objednat jde to vůbec? Zajímá mě to čistě ze zvědavosti.

Odpovědi
Drap

Všechno jde pokud víš jak na to. V tomto případě nelze cenu určit předem. Je taqm až příliš mnoho neznámých. Stejně tak procento odhalení zadavatele je podle mně příliš vysoké.