kurec

Když podnikatelé podávají daňové přiznání, poznáte to hned na jejich obličeji?

Jelikož daňové přiznání není jednoduchá záležitost, mělo by se to projevit tím, že budou méně štastní, někdy naštvaní na všechno to co, musí udělat, aby ho mohli včas odevzdat a správně, ale je tomu opravdu tak?

Odpovědi
seraphico

Možná u někoho ano, ale v drtivé většině to opravdu nepoznáte 😄.
Nehledě na to, že někteří na to mají buď svého účetního, nebo se jim o to postarají firmy, které se na to přímo specializují.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Fakt ty tři řádky přečteš celý na jeden nádech?