dgfdgf

Poradíte, jaký koupit počítač? Více v doplnění otázky.

Původní neotázka

Když hra z lonskýho roku potřebuje 8GB RAM, tak počítač s jak velkou RAMkou je dobrý koupit, abych na něm mohl..

..ještě několik let hrát hry? Na internetu jsem našel počítač skoro za 30 000 a má 16GB RAM. Neni to málo za tolik peněz?

Nejlepší odpověď
Klaproth

30 000 se ti za PC zdá hodně? Jenom slušná herní grafická karta stojí od 15 000 nahoru.

Další odpovědi
Quimby

„Na internetu jsem našel auto, stojí 5 milionů, ale má taky jen 4 kola, není to drahé?“
Na to se přesně ptáš, páč neuvádíš, co je v tom počítači. Jinak lepsí je si vybrat komponenty sám a nechat si PC sestavit, většinou ti to v eshopu udělaj i zdarma a máš tam přesně co chceš za cenu, kterou sis vybral.

Ale jinak 16GB je víc než dost, taky RAM nepatří k drahým součástkám a dá se prostě dokoupit.