luckykubrt

Kdybyste měli přežít na pustém ostrově, co byste si vybrali?

Pokud byste měli mít jen jednu věc.

Nejlepší odpověď
marci1

Jiná odpověď

Chlapa (s nožem). 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Jiná odpověď

Vzal bych si kompletní provozuschopnou Hvězdnou bránu včetně seznamu použitelných adres. ;) :D: D

V případě momentálního ovínění nejspíš mladší verzi Salmy Hayek (asi tak z jejího období " Od soumrku do úsvitu") :D :D :D

Kepler

Jiná odpověď

Pytel plný kradených listinných akcií od Microsoftu. Oni by si mě pak už našli. Pak by mi už stačila jen ta bedna šnapsu, aby mi zpříjemnila to čekání.

Drap

Nůž

S nožem si vše potřebné vyrobím.

Radius

Nůž

Jinak jsem si vzpoměl na vynikající film Trosečník, snad ho budou v TV zase dávat (hrál tam Tom Hanks).

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/10131-trosecnik/prehled/

Hranato

Jiná odpověď

Pět šťastných majitelek jednosměrného lístku mezi 25 a 45 lety. Jedna bude mít nůž, druhá lupu, třetí provaz, čtvrtá prut a pátá vymění bednu whisky za bednu plnou všech možných drog. Nevidím rozumný důvod proč si na opuštěném ostrově kazit zdraví výhradně chlastem.
Abychom se vyhnuli ponorce měly by to být dámy nekomplikované, radostné mysli, řádně veselé v rozkroku, kterým nic lidského není cizí. Na dně bedny by mělo být pár ampulí jedu.
Nakonec by nám, pokud by to mělo být na věčné časy bez dětí, píchání nepíchání stejně hráblo a bylo by po srandě ;)
Ještě dodatek pro prudérní čtenáře, kteří si mě zařadili do škatulky šovinistický macho co si z toho dělá perverzní orgie. Zadání bylo přežít na pustém ostrově a né zešílet na pustém ostrově. Garantuju vám, že i když si při upalování mravenců lupou užijete spoustu zábavy, ani sbírka trofejních úlovků není k zahození, tak vám ani jedno dostatečně nesaturuje základní lidskou potřebu. Být součástí alespoň malé skupinky druhu homo sapiens. Součástí důležitou a pro ostatní členy užitečnou. Jinak se dřív či později dostaví zoufalství, beznaděj, deprese, marnost až … zmizí i motivace proč vlastně žít a přežít. Nejlepší volba je proto provaz. Šílený trosečník co se na pustém ostrově upálil lupou? To je výzva pro fajnšmekry.

Admin2

Jiná odpověď

Další odpovědi najdete v archivu. Můžete si srovnat,, jak reagovali někteří stejní uživatelé v obou otázkách.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-jste-skoncili-na-pustem-ostrove-a-meli-moznost-si-s-sebou-neco-nebo-nekoho-vzit-co-by-to-bylo

luckykubrt

Admin2: Tak „někteří stejní uživatelé“ byl jen Drap a odpověděl stejně. :D