Super guy

Kdyby byla válka mezi USA a Ruskem, kdo by ji vyhrál?

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby jsou chyby – hypotetická otázka = hypotetická, tedy předpokládaná, nejistá odpověď.

Musí být splněna nějaká podmínka, aby se válka udála. To nikdo neví, takže názory jsou jen subjektivní domněnky, často nepravděpodobné.

Je rozdíl mezi objektivní skutečností, jako by to bylo, kdyby to nastalo, a subjektivním názorem, jak by to mohlo být, kdyby to nastalo, ale nemusí. to být.

Další odpovědi
Drap

Záleží na to jaká válka a výsledek stejně nikdo neví. Budeš si muset počkat a nechat se překvapit. Kdyby jsou chyby. Taková otázka je k ničemu

anonym

To záleží na tom ke komu by se připojil zbytek vyspělého světa a já se domnívám že v Evropě by mnohem snáz hledala spojence Amerike než Rusko. Čína naopak by byla spíš potenciální spojenec Ruska než Ameriky. O výsledku konfliktu takového rozsahu bych raději ani nespekuloval.

anonym

Obě země by podepsaly příměří.

Edison

Těch válek už několik proběhlo. A kdo ve které vyhrál?

Zvidatel

To by záleželo až na té válce a jejím průběhu, konkrétních bitvách a situacích. Stejně tak by to platilo a kterékoli jiné hypotetické válce mezi různými státy.
Tady není ani pravděpodobnost. U některých jiných by se dala porovnat síla a velikost – a i tak by to nebylo jisté. Byl by to jen domnělý odhad, nejistá pravděpodobnost.
Tady se nejde ani k nikomu přiklonit. Neo spš je spousta důvodů proč se přiklonit na tu i na druhou stranu. Je to vyrovnané – na základě pravděpodobnosti. Nemluvě o tom, že by ani neznáme všechny činitele, jako např. velitele a jejich schopnosti.
Ale vždycky záleží až na samotné válce, kde rozhoduje neskutečně moc věcí.

anonym

Totální válka mezi Ruskem a USA je v současnosti nereálná, protože by se zničili navzájem.