xiperio

Kdy jste byli naposledy šťastní?

A v jaké situaci? Při jaké příležitosti? Nebo co Vám tomu dopomohlo?

Nejlepší odpověď
Malvína

To je těžký pojem. Mám pocit štěstí často. Naučila jsem se z maličkostí dělat žílu štěstí a radosti.
Nicméně absolutní štěstí jsem zažila minulý týden s jistou osobou. Paradox, že jsme toho ani moc nenamluvili. Taková srdeční záležitost.
Velmi šťastná jsem pokaždé, když dosáhnu svého cíle, nebo se mi něco podaří. Taktéž v mých oblíbených Mariánkách hýřím štěstím. Zvláštní. Na první pohled by o mně nikdo neřekl, že jsem taková “sluníčková”. Jsem děsnej cholerik, ale tohle jsou pocity, které mám v sobě. Ode mě pro mě. Můj motor, který neventiluji.

Další odpovědi
Ametyst

Dnes, když jsem zařídila hodně věcí, podařilo se mi nezmoknout a neuletět ve větru, konečně se dovolat mé dávné kamarádce, a pak jsem se dozvěděla výsledky britských voleb- prostě šťastný den.

Mirek Darvas

Byl jsem šťastný před 6 lety, když jsem neměl nevlastního otce

Nassin

Naposled? Já jsem šťastný stále. Jsem obklopen rodinou, přáteli a co více mi může chybět, Peníze? Ne, ty jsou až na prvním místě.

annas

Už dávno vím, že štěstí je relativní rovněž jako pocit zdraví. . To když nechybí, nevím o něm stejně jako o štěstí. ,

Jsem šťastná, když něco velkého sama daruji nebo společně s někým,, jak se stalo nedávno. Lepší pocit, než když se něco prodá.

Z toho plyne, štěstí se násobí dělením.

marci1

Stále, jedno malé štěstíčko za druhým. 🙂

quentos

Dnes. Stačilo si dát pivo, pustit oblíbenou písničku od milované zpěvačky a vyvolat tak vzpomínky, jak ode mě dostala po svém vídeňském koncertě růži a podala mi z pódia ruku. Měl jsem ve vočích slzy štěstí… tehdy i dnes při té vzpomínce.

led

Som šťastná od okamihu, keď som si to uvedomila až do dnes.

Aj vy budete, ak budete život brať pozitívne. Nie, keď ráno sa zobudíte a hneď myslíte na to čo zlého vás čaká, ale otvoríte oči a poviete si „už nespím, som hore, teda žijem“. No nie je to šťastie? Predstavte si, že ak raz si toto nebudete môcť povedať, prídete o pocit šťastia, pretože už nežijete.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pro Malvínu Jen tak dál.........

xiperio

Pro Nassina Jo šťastný to muž jako z Babičky.

xiperio

Asi se nemám ptát, jak Vám by hodně „sympatický“, že?