Mirekahelga

Kdo česky zpívá „Seasons in the Sun“?

Odpovědi
quentos

Karel Gott – „Léta prázdnin“ https://www.vel­kyzpevnik.cz/gott-karel/leta-prazdnin-seasons-in-the-sun
Pro příště – otázka začíná velkým písmenem a končí otazníkem.

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.

elkon

Quentos – ti co se chovají jako „vidláci“ to neřeší. Bohužel. Kultura jako taková upadá. Dnes třeba chodí řada lidí v zmuchlaných teplácích a s rozvázanými botami, na nákup do obchodního centra. Je to o přístupu. Já se v takovém případě nejen solidně obléknu, ale i oholím a to je to pracnější, když nosím vousy.