chechtat

Kdo podle vás ve skutečnosti spáchal v roce 2022 atentát na Vladimíra Putina?

Nejlepší odpověď
anonym

To už je tisíc let stará událost.Tehdá žili ještě na planetě Zemi lidé.:-)

Další odpovědi
Kepler

Blaničtí rytíři. Jejich speciální jednotka totiž ovládá cestování časem. Už nás ochránila před Rasputinem, podstatnou částí souboru Alexandrovci i Mussolinim. Akorát jim nevyšel pivovar Braník a generál Čepička. Jinak fajn kluci.

Speed77

Nikdo ho nespáchal. Já jsem lepší věštec než ty. Ale skutečně dojde k „sesazení“ Putina a odehrají se tam v Rusku ještě i jiné události a změny, jako třeba návrat ke starému režimu, vzdání se statutu suverenity a státu a podobně. Ale nebudu prozrazovat. ;) :DD

zjentek

Neznámý prostý, ovšem řádně nasraný občan… do tý doby úplný noname.

led

Ajhľa, koľko znalcov budúcnosti sa tu zrazu zjavilo. Stačí im podráždiť nozdry hoaxom a následným motýlím efektom hneď vidia svet svojich nočných túžob.
Jedno zo základných pravidiel, ktoré slušní cestovatelia časom dodržiavajú, je že
budúcnosť možno predvádzať davom len ako vidiny umelcov, technikov, predstaviteľov mocenských štruktúr a ľudí mdlého rozumu.
Prirodzene, žiaľ v každej dobe sa nájdu ľudia, často sú to práve nespratní cestovatelia z budúcnosti, ktorí sa snažia zmeniť vývoj ľudstva podľa svojich zdeformovaných predstáv. K svojim cieľom využívajú najradšej ľudí postihnutých prírodnou, sociálnoekono­mickou, alebo zdravotnou príhodou.
Nech brouka žít! https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eSfUMq7qe­aM

Nassin

A.H.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

“ To tenkrát ještě rostly holkám vlasy, to bylo před tím výbuchem”

EKSOT123

A je to tutovka, že současný Putin je ten samý člověk jako ten původní? Byly tuším nějaké zmatky kolem jeho ženy.