Legionare

Bude-li mezinárodní soud tvrdit, že je nadřazený ústavnímu, a ústavní. že je nadřazený mezinarodnimu, kdo má pravdu?

z právního hlediska

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Záleží na charakteru problematiky, kterou instituce řeší. Některé případy z oblasti mezinárodního práva jsou implementovány do našeho (na což jsme přistoupili dobrovolně). Myslíte si, že justiční systém není založen na kooperaci?

A poznámka: Pokud vím, soutěž, kdo bude mít nejvíce nicků najednou se tu nepořádá.

Další odpovědi
Drap

Nesmyslná otázka. Kompetence jednotlivých soud§ jsou vymezeny

quentos

Takže sis založil už minimálně třetí nick? To jako proč?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Legionare

Drap – ale co když se komeptence změni (větsinově.)

Pepa25

Kodex uživatele: Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu … není povoleno.

Mr. Marek

Pepa25: Uživatel formulováním a tématem otázek toto činí dokonce průhledně.