L.G.

Kdo lže? Seveřan nebo Středozemec?

Kamara vs. Kúdela … Fucking guy vs. Fucking monkey

Odpovědi
Dochy

Abych pravdu řekl, já v tom ani nevidím rozdíl. Tedy neviděl bych nebýt tohohle humbuku. Nechápu proč si angláni myslej, že to vůbec rozlišujem. Hráli jako prasata a je mi jedno jestli si pod tím představí někdo černé, bílé, nebo strakaté plemeno.

cochee

A není to jedno? Jsou to jen fotbalisti. K ničemu nejsou, tak kopou do balonu.

Reganois

To se dosud neví. Ale bohužel presumpce neviny je ta tam.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Jen pro celistvost se sluší dodat, že právní konstrukce Kúdelovy obhajoby mu na +image moc nepřidala… : Ondra Kúdela rozhodně není jazykově vybaven v takovém rozsahu, aby daná slova mohl pronést", no sorry… S nadsázkou je to vyhánění čerta Belzebubem. 👎

L.G.

Hráli no, pomalu to utichá, ale jen tak z principu by mě zajímalo, kdo si v téhle záležitosti vymýšlí…