Viktorie II.

Kde udělala Baba Vanga chybu?

Prý prorokovala výbuch Černobylu, teroristický útok na Světové obchodní centrum 11. září 2021, smrt princezny Diany, brexit, nový smrtící virus, ale o válce Ruska s Ukrajinou ani slovo. Že by ji zamrzl software?

Nejlepší odpověď
led

Baba Vanga „prorokovala“ v zmysle jej aktuálne známych indícií v čase odhalenia proroctiev.
Žiadne proroctvo nebolo absolútne presne definované, ale zamotané v inotajoch.

Moje prorctvá na tento rok:
Až Slnko nadobudne silu a noci budú chladnejšie než deň, až zažiaria vo večernom prítmí okná do sveta, ľudia budú živí šťastím a nešťastím iných na Zemi.

Další odpovědi
Kepler

Naprosto souhlasím s led. Tak zvaná „proroctví“, včetně Nostradamových, jsou psána v jinotajích nebo šifrách a z těch si lidé vyberou, co se jim hodí do krámu. Většinou až poté, co se událost stane. O těch proroctvích, která se nenaplnila se přirozeně nepíše. Ruská raketa opět zasáhne panelák, zahyne člověk při autonehodě, počasí bude nadále slunečné, ale mrazivé. No nejsem já dobrý prorok?

aliendrone

Je třeba nějaký čas k tomum, aby se její proroctví ohledně tohoto konfliktu objevilo. Prakticky BEZ vyjímky jsou „úspěšná“ proroctví

  1. naprosto neurčitá s nicneříkající hodnotou – aliendrone prorokuje, že v roce 2023 bude válka (a ona nějaká jistě NĚKDE bude)
  2. jsou „nalezena“ poté, co se již událost stala

quentos

On loni byl nějakej útok na WTC? Že jsem si nevšim. A jak se dá „někoho zamrznout“?

zjentek

Přeci předpovídali, že po tebou uvedeném nějaký malý záchrap zničí svět.

EKSOT123

Ale existují proroctví z Medžugorie. V 80-tých letech tam skupinka vizionářů obdržela několik varovných proroctví (zatím nezveřejněných), které, pokud se lidstvo nenapraví, tak se mají stát ještě za života těch vizionářů. Dlouho jsem tomu nevěřil, ale události posledních asi 5 let mě trochu nalomily.