orestez

Kde bych mohl sehnat přivýdělek v oblasti pornoprůmyslu?

V přijímacím řízení bych třeba mistrovi řekl, že nemluvím sprostě, vím, co je Kango, držel jsem ho od 18 let. A třeba taky to, že neumím řídit, protože jsem šikovná řidička. Prostě chci vytřískat peníze navíc. Chci také, aby po mě zůstal tělesný důkaz pro blaho lidstva, který vejde do historie. Potřebuji peníze.

Nejlepší odpověď
anonym

Proboha, co s tím dneska lidi máte? To už je druhá otázka o pornoprůmyslu za den. A pro tvé dobro bych ti odpověděl to co předtím. Práci v pornu nedoporučuji, je tam šikana, vydírání psychické a fyzické. Není to jednoduchá práce, protože nároky jsou opravdu velké a málokdo má na to žaludek. A pokud by sis to chtěla v půlce rozmyslet a odstoupit, tak se s tebou párat nebudou. Kromě toho všeho je to i poměrně potupná práce, kde sice kolujou velké peníze, ale nebudeš nic jiného než šlapka před kamerou. Za pár let se pak za sebe budeš stydět a svou historii už nevymažeš. Nezapomeň, že se to dá i vyhledat a v budoucím zaměstnání by to mohlo dělat problémy. Zvláště pokud je zaměstnavatel prasák a tvé video náhodou viděl. Taky nevíš, co tam chytíš, riskuješ kapavku i HIV. To se mezi pornoherci šíří často, protože ne vždy se tam používá prezervativ. Mimochodem jsou i nemoci, na které ani prezervativ nestačí. Pokud prostě potřebuješ rychle prachy, raději si pujč nebo sežeň přivýdělek jinde, brigáda atd. Možností je spousta a nemusíš se pak za sebe stydět.

Další odpovědi
Mám se rád

Zadej do vyledávače „práce v erotice“ a můžeš vybírat z různých agentur. Pak stačí jenom je oslovit a dál se řídit pokyny agentury. U většiny je to tak, že vyplníš elektronický formulář, přidáš pár fotek, kontakt na sebe a oni tě sami osloví. Na internetu žádný problém. Stačí jenom googlavat.

autacek

Jako promovaný právník? No tak to nevím.

terry

Tak co vlastně chceš?
Pracovat v pornoprůmyslu nebo si vydělat peníze???

aliendrone

Potřebuješ peníze? Od toho tu jsou přeci banky, přeber si to jak chceš! ;) :D :D

dubraro

Z tvé otázky nevyplývá, jestli jsi muž nebo žena. Pokud jsi muž, podívej se do zrcadla a změř si penis. Pokud nemáš atletickou nebo alespoň velmi štíhlou postavu a penis v erekci alespoň 22 cm délky, nemá smysl, abys to zkoušel. Mužů je v pornu potřeba velmi málo.
Pokud jsi žena, tak je to jak píše Mám se rád. Najdi si agenturu a jdi na casting. Tam si tě vyzkouší a dozvíš se co dál.
BTW: Pokud si chceš (při)vydělávat sexem, tak myslím si, že je výhodnější dělat společnici než točit porno.

led

Kde? Je to jednoduché:
Pornopriemysel pracuje v zmysle známej vety istého bulharského filmu zo 70-tych rokov minulého storočia „nájdete nás na každom kilometri“, v súčasnej dobe možno vetu rozšíriť aj „v každom vyhľadávačí“

PS.
Pernoherci aj pornoherečky vo svojich spovediach a memoároch tvrdia, že práca v pornofilmoch je drina…

milpod

Porno lze dnes vysílat z domova přes webkameru. Pro začátek Vám doporučuji odkaz www.pornoprace.cz

Zdroj: https://www.por­noprace.cz/

orestez

Googlavat, přáníslovit.