_136

K čemu je výhodné mít klíčenku od Apple AirTag?

Nejlepší odpověď
alik360

Ta klíčenka chrání tvůj AirTag. AirTag-Je kolečko které si dáš třeba do batohu a ono ti když ho ztratíš ukáže kde je v tvém applu.

Další odpovědi
Malvína

Myslíte čistě jen klíčenku? Z části to chrání samotný AirTag, i jeho baterii. Na klíčenku můžete přidat své klíče.

Přemýšlela jsem o samotném AirTag, ale neshledala jsem to jako potřebné.

quentos

Nerozumím otázce. Co je to „kčemu“? To jako v prvním pádě je „kco“?

Drap

Výhodné je to proto, že si k ní můžeš připnout jakýkoli klíč.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.