_136

K čemu je vůbec dobré vlastnit dron?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nesmí se používat v zastavěných oblastech, takže jen omezeně jako hračku, místo pouštění papírového draka nebo modelu letadla. Může mít ale i praktické použití, třeba k pořizování snímků.

Další odpovědi
Malvína

Můžete si díky němu pořídit krásné záběry z ptačí perspektivy.

quentos

Nerozumím otázce. Co je to „kčemu“? To jako v prvním pádě je „kco“?

aliendrone

To, že trpíš nedostatkem invence, to i já dobře znám. :(
Ovšem trpět tím i v oblasti NEPLECHY je již na pováženou! ;) :D :D

led

Dron má veľa využítí. Aj malý dron s krátkym doletom môžte využiť napríklad na zábery ťažko prístupných miest, kde je osobný prístup s rizikom. Napríklad si môžte fotografovaním skontrolovať strechu, odkapové rýny. Nesmiete použiť na špehovanie susedov, alebo aliendrona v spálni.
Môžte si urobiť vaše zábery pri jazde na bicykli, aj pádu z neho.
Pomocou dronu si môžte urobiť pohľad „princeznej“ zavretej v hradnej veži na svojho záchrancu, princa zo susedného zámku a rovnako aj jeho pohľad pri lezení po múre, bez toho, že by tam naozaj liezol.

Jednoducho, fantázie sa medze nekladú. A netreba ani ten dron, na ktorý musíte mať licenciu.

Len pozor, v súčasnosti EU presadzuje povinnú registráciu pilotov dronov. Pri malých do 250g stačí online kurz a preskúšanie, pri väčšich platí už povinná registrácia dronov, dostanete (myslím 10 miestny) kód, pod ktorým bude váš dron evidovaný a povinné školenie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.