_136

Kanada plánuje za tři roky přijmout 1,2 milionu imigrantů?

Čtu článek že Kanada plánuje za tři roky přijmout 1,2 milionu imigrantů zdůvodu že získat nové pracovníky a posílit ekonomiku,tímto by mě zajimalo jakým způsobem bude vybírat imigranty a jaké tímto budou podmínky aby imigrant mel 100% šanci že dostane pobyt? Diky

Nejlepší odpověď
Emefej

To je otázka pro kanadskou vládu. Možná sem nějaký kanadský ministr chodí a kvalifikované odpovědi se dočkáš.

Další odpovědi
paul1

Já si myslím, že oni už ten systém dávno mají vyzkoušený , každoročně berou nové lidi.

elkon

Je to hlavně jejich věc, my zde v Evropě jasně vidíme, kam to vede (třeba útoky ve Francii, nebo teror přivandrovalců v některých německých městech, o kterém se u nás nemluví, ale některá videa, která k nám proniknou, to dokazují).

Lgee

Beztak je jasné co za tím stojí..

Michaela66

Když USA přijímali přes 1 milon československých uprchlíků, tak stačilo říct, že v ČSR nemůžeš jít do kostela, a to ambasádě stačilo. Za ty roky již v USA a Kanadě jistě mají promakaný systém, koho jó, a koho né. Ještě si to dělají zajímavější loterií o zelenou kartu. Pokud chce Kanada posílit ekonomiku, tak bude nabírat práceschopné. Práceneschopní by nejspíše ani necestovali, takže myslím, že v pohodě vezmou každého druhého.

Pepa25

Podmínky jsou na webu – viz odkaz

Zdroj: https://www.ca­nada.ca/en/im­migration-refugees-citizenship/ser­vices/immigra­te-canada.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.