luckykubrt

K čemu je EU, když se Evropa hroutí přílivem migrantů ?

Odpovědi
Kepler

Co s tím má EU společného? Nic se nehroutí, jsou postupně expedováni zpět, aspoň jejich část.

Drap

Evropa se nehroutí, pouze se islamizuje. EU v tomto případě zabezpečí, že to proběhne pokud možno současně po celém území Evropy.

dr.luha

Všechno běží podle plánu. Takže klídek a trénovat bojová umění.

plebs

Mummarac Kaddáfi před popravou prohlásil, Evropu v klidu osídlíme.
I když to byl tyran, ale vládl tam jakýsi takýsi pořádek o jeho sesazení se nejvíce zasloužila Anglie, Francie mistr Sarkozy, později na návrh Obamy USA prosadila v Radě bezpečnosti bombardování Libye a tak se stalo, letadla NATO začala humanitárně bombardovat a to k úplné devastaci země a podpoře povstalcům Libye.
Pokud nahlédnete do Lisabonské a Dublinské smlouvy, tak veškeré dosidlování Evropy je podle práva a Česká republika vše řádně , dobrovolně podepsala, tudíž EU jedná podle pravidel.

Sebevědomí

Je důležité aby obě strany spolupracovali. Jestli to má dobře dopadnout. To se uvidí. Myslím si, že EU dělá to co může. Nikdo neočekával tolik migrantů. Nám nezbývá než doufat, že to všechno dobře dopadne. Myslím si, že někteří migranti zde zůstanou a přizpůsobí se. A my se s tím musíme smířit. Jestli na to mají a neztratí se v našem sofistikovaném světě tak bych je i uvítal. Všichni nejsou špatní a jestli ano tak je čeká peklo nebo snad ne? Evropa je barevná už dlouho a prosperuje. Jen lituji těch rasistů a xenofóbních lidí pro ně není v nebi místo.

luckykubrt

dr. Luha: Ne, nejde všechno podle plánu. ! Odkdy se přestali soudit zločiny ? Na co se platí daně a policie ? Aby nás omezovali a muslimákům dovolovali vše ???

luckykubrt

Sebevědomí. Myslíš, že jsem xenofobní rasista, když tu nechci islámské teroristy ??? Ty by jsi sám přijal 10 vagónů dříví, kdyby ti řekli, že jsou pod nimi časované bomby ? To je opravdu krátkozraká šílenost sluníčkářů takto nás označovat !!!

luckykubrt

Drap: Jenže o to normální člověk nestojí, aby se Evropa islamizovala. Je to zločin, co EU páchá. A že muslimové napadají evropské hodnoty a prosazují násilnou šáriu u nás pro tebe není hroucení Evropy ? :o S přílivem uprchlíků nikdy nebude Evropa taková jakou ji známe dnes. Bojím se dne, kdy mně bude budit muezzin a do uši řvát islámská hudba z mešit.

Drap

To máš pravdu, že se Evropa úplně změní. A jestli o to normální člověk stojí, nebo nestojí je úplně jedno. To nikoho nezajímá. Důležitá jsou politická rozhodnutí a vyšší zájmy. Mermomocí jsme chtěli to toho podivného, nedemokratického spolku, tak máme co jsme chtěli

luckykubrt

No já jsem do žádné EU nechtěl, mně se nikdo neptal. A svým způsobem tam ani nejsem. Nelíbí se mi ten teroristický multi-kulturalismus. :P Jen doufám, že nebudou mít moc prosadit své zákeřné plány novodobého zotročení lidstva.

luckykubrt

Kepler: Ve zprávách je, že představitelé EU prohlásili, že od kvót neustoupí. Dále tu byla v Praze demonstrace proti Okamurovi, Wildersovi a Marine Le Pen. A proč ? Aby se tu musulmani mohli nasáčkovat. Tak tu nevyprávěj pohádky. ☹

Kepler

To nejsou žádné pohádky. EU neustoupí od kvót a Visegrádská čtyřka je nepřijme. Leda by nás k tomu nějak donutili ekonomicky. Sluníčkáři si mohou demonstrovat jak chtějí, stejně jim to bude prd platné.

luckykubrt

No ty jsi napsal, že EU s tím nemá nic společného. Ale má a hodně… skrze ty kvóty ! A je hnus, kdyř musí člověk číst jak nějaký uprchlík zmlátil starou paní nebo se nějaký terorista odpálil až lítali kusy těl. :( :( :( Ta EU je noční můra a čert nám ji byl dlužen. :(

Kepler

Oni by se do Evropy cpali unie neunie, to máš prašť jako uhoď.

luckykubrt

Jenže kdyby EU chránila evropský lid tak by nás před nimi chránila. 😉 Proto si myslím, že EU je naprosto k ničemu (slouží jen jako mocenský nástroj pro muslimy), když nechrání zájmy SVÝCH obyvatel.