jsemjá

Jste pro spuštění 5G sítě?

Já ne.

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Jste pro 5g sítě?

Nejlepší odpověď
elkon

Naštěstí o tom nerozhoduješ.

Další odpovědi
anonym

Jistě, chci rychlejší internet v terénu, nevidím důvod proč bych se měl dobrovolně omezovat na pomalejší verzi a zastaralou architekturu. Ani se raději ze strachu neptám co ti na 5G vadí, asi ses někde dočetl nějaký hoax o tom, že 5G sítě způsobují rakovinu, aids, covid i malárii 🙂 … jsou to nesmysly samozřejmě, je to prostě jen rychlejší mobilní internet.

A pokud se bojíš vyzařování vysílačů 5G uvědom si, že na podobné frekvenci vysílají už teď své programy televizní stanice v rámci pozemního digitálu DVB-T/T2 a to obvykle i mnohem vyšším výkonem – je to neškodné.

Kepler

Jsou mi ukradené, i ta hysterie kolem toho. Lidská blbost prostě nezná hranic.

anonym

Ano.

Arne1

Klidně… Pokrok musí bejt. Časem to třebas budu potřebovat, dnes se mi to zdá zbytečné.

Drap

Ať jsme pro, nebo proti na spuštění 5G to nemá žádný vliv. Taková otázka je k ničemu.

jsemjá

Jediný Kepler je tu trochu normální. Víte vy vůbec, jak to lidem zničí zdraví?

Arne1

HOAX (pokud víš co to znamená)

Vojta24

Jenže Keplerovi je to prostě fuk, neříká že je proti – je mu to jedno. A taky hned dodává, že histerie kolem toho (a tím jistě myslí šíření nesmyslných poplažných zpráv pomatenými blázny, kteří by nedokázali spočítat ani rovnováhu na páce, natož skutečně smysluplně posuzovat škodlivost radiových vln) jsou projevem neomezené lidské blbosti. Přeber si to ještě jednou a třeba jeho odpovědi porozumíš tentokrát správně.

jsemjá

Ale je mu to aspoň fuk. Ty jsi maniak, co se snaží prosadit svou.

anonym

… vždyť to nevíš ani ty, jen sis přečetl nějaký poplašný hoax a slepě mu věříš.

Mc Merkurion

… prosim tě, nesmíš všemu věřit, víš co se říká: kdo se bojí, s**e (kadí) v síni …

Pepa25

Neničí

jsemjá

Ale bude. Už i stávající síť 3g ničí zdraví.

anonym

víš co mě ale udivuje, že lidé kteří o obor elektrotechniky zavadili naposled na základce mají potřebu v tomto ohledu poučovat o zdravotních rizicích všechny ostatní a tvrdit že jsou blázni pokud si myslí něco jiného. To je na tom skutečná tragikomedie.

jsemjá

Jak víš, ty chytrolíne, kdy jsem zavadil o obor elektroniky?

anonym

… opět lžeš.

jsemjá

A ty se o to tedy zajímáš každý den? Jak to víš?

Pepa25

Neničí