12kolemjdouc

Jste na prestupkove komisi sami?

Jsou tam obe strany, nebo si vas pozvou oddelene? Mate zkusenosti?

Nejlepší odpověď
da ny

Odkaz na to, jak probíhá řízení, jsem poslala v předchozí odpovědi.
Další snadno najdete sám (internet máte).
Osobní zkušenost nemám, nikdy jsem u přestupkové komise nebyla.

Další odpovědi
Pepa25

To záleží na ostatních účastnících řízení: pachatel se na ústní projednání přestupku dostavit musí, ale poškozený nebo navrhovatel nemusí, jen může. Takže to může být různé: slyšel jsem o jednání, kde byl jen pachatel a bylo to vyřešeno docela rychle pokutou, ale také o jednání, kde byly obě strany, poškození měli advokáta a tlumočníka, jednání trvalo několik hodin včetně složitého sepisování dohody o smíru …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.